Mees, isa, poeg – november on meeste kuu!!!

  1. novembril toimuval veebikoolitusel keskendume MEESTE TERVISELE.

Kohe registreeruma – SIIN   (Võimalik tellida ka koolituse SALVESTUS)

Dr. KRISTEL EHALA-ALEKSEJEV – kogenud arst, toitumisterapeut, toitumise ja terviseteemade koolitaja räägib seekord:

  • Mis mõjutab meeste vaimset ja füüsilist tervist ning vitaalsust läbi elukaare (mees ,isa, poeg)?
  • Millist rolli mängib meessuguhormoon ehk testosteroon mehe arengus, üldtervises, vitaalsuses, seksuaalsuses ja sportlikes saavutustes?
  • Millised on meeste peamised  terviseprobleemid? Kuidas neid ennetada ja kuidas juba tekkinud tervisemuredega paremini toime tulla?
  • Mehe seksuaalsus ja viljakus kui keha olulised terviseseisundi peegeldajad.
  • Terve mehe toidulaud. Millised  toiduga saadavad toitained on eriti olulised mehe libiido, viljakuse ja sooritusvõime seisukohast?

LEKTOR

Dr Kristel Ehala-Aleksejev töötab Tartu Ülikooli Kliinikumi Meestekliiniku Tallinna filiaalis arst-toitumisterapeudina ja Sinu Arst toitumiskliinikus toitumisarstina.
Kristel on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna, täiendanud ennast erinevates välisriikides, omandanud magistrikraadi toitumismeditsiini alal Belgias ning on hetkel Tartu Ülikooli doktoriõppes reproduktiivmeditsiini suunal. Lisaks on Kristel omandanud ka Holistika Instituudis holistilise regressiooniterapeudi kutse ja omab ka toitumisterapeudi kutset.
Lisaks arstina töötamisele erinevates haiglates, kliinikutes ja meditsiiniasutustes on ta osalenud näiteks Eesti riikliku vähistrateegia, Eesti toitumisnõustajate kutsestandardite ja Eesti riiklike toitumissoovituste väljatöötamistel ning kuulub hetkel ka toitumisnõustajatele kutse andmise komisjoni. Kristel on olnud ka pikaajaline koolitaja, nõustaja ja ekspert erinevates toitumise ja tervise teemades.

OSALEMINE
Loeng toimub veebiseminari vormis üle interneti 27.11.2018 kell 18:00 – 20:30. SAADAVAL KA SALVESTUS.

Tellides koolituse SALVESTUSe, saad selle endale alla laadida ning seda vabalt valitud ajal järele vaadata. Koolituse toimumise ajal on võimalik lektorile esitada ka otse küsimusi.

Kõigile, kes soovivad osaleda 27.11 koolituse otseülekandel, saadame ka koolituse materjalid ning veebilingi koos juhistega hiljemalt koolitusele eelneval päeval.

MAKSUMUS
Koolitusel osalemine maksab 17 euri ja koolituse salvestus 23 euri. Nii koolituse live ülekande kui salvestuse hind sisaldab ka koolitusmaterjale.

REGISTREERUMINE
Koolitusel osalemiseks ning arve saamiseks registreeri ennast koolitusele järgmise lingi kaudu SIIT