Eesti Toitumisnõustamiskeskuse poolt 25. APRILLIL 2017 korraldada planeeritud koolitus “AUTOIMMUUNHAIGUSED JA TOITUMINE” toimub 04.MAIL 2017!!!!

Autoimmuunhaigused on haigused, kus inimese immuunsüsteem hakkab töötama iseenda vastu, kuna ei suuda eristada terveid ja häid rakke haigetest ja kahjustunud rakkudest.

– Mis on selliste haiguste ja seisundite taustgenees, mida me võiksime teada autoimmuunprobleemidest?
– Millised sümptomid võivad viidata autoimmuunhaigustele ja mis võib kaasneda autoimmuunhaigustega?
– Kas ja kuidas on võimalik autoimmuunprobleeme ennetada ning kuidas nende korral ennast toitumisega toetada?

Kindlasti puudutame koolitusel närvisüsteemi probleeme, haigusi ja häireid nagu Sclerosis Multiplex, autism ja asperger sündroom, diabeet I, reumatoidartriit jne, räägime kilpnäärme- ja ka näiteks seedetrakti probleemidest nagu tsöliaakia, lekkiva soole sündroom, puudutame ka luu- ja nahaprobleeme.

Lektoriks/koolitajaks on Tartu Ülikooli arstiteaduskonda lõpetav toitumiskonsultant ja –koolitaja Kadi Helme (stud med VI), kes on oma toitumisalaseid teadmisi täiendanud paljudes välisriikides sh Ameerika Ühendriikides ja Suurbritannias. Kadi on kogenud tervisliku toitumise alaste koolituste, seminaride ja töötubade läbiviija nii Eestis kui ka Ameerikas. Tema koolitused on teaduspõhised, kuid samas väga kaasahaaravad ning vürtsitatud paljude praktiliste näidetega. Kadil on pikaaegne praktiline toitumisnõustamise praksis ja kogemus.

Osavõtutasu on 17 eurot (ETNÜ liikmele 15 euri).

REGISTREERUMISEKS saada palun e-kiri info@etnk.ee
Koolitusel osalemise kohta saadame ka arve. Koha koolitusel tagab ülekanne Eesti Toitumisnõustamiskeskuse kontole: EE467700771001691404.
Koolituse hinnas sisalduvad koolitusel kasutatavd elektroonilised materjalid ning kohvipausid.

Koolitus toimub 4 MAIL 2017 kl 18 – 21. Tallinna Ülikooli Silva maja (Narva mnt 29) ruumis S236

Täiendavat ja jooksvat infot jälgi Eesti Toitumisnõustamiskeskuse FB lehelt või kodulehelt www.etnk.ee.
Oleme rõõmsad kui jagad seda infot 🙂