Kevad on tärkamise aeg. Loodus alustab uut eluringi ning ka meie organism ihaleb uue ja puhta toidu järele. Elame võrratul maalapil, mis lausa pakatab väetoitudest ning meie ainus mure on need ära tunda ja toidulauale sättida. Kevad on parim aeg, et looduses ringi vaadata ja leida sealt oma organismi toetamiseks kõik vajalik. Meie järgmine koolitus keskendubki Eestimaiste taimsete väetoitude tundmaõppimisele ja oskuslikule kasutamisele.

Koolitus „Eesti taimede vägi tervise toetajana“ saadaval salvestisena (2h 20min)

Telli salvestis, kui soovid teada:

* Kas taimede vägi on lihtsalt „vanarahvatarkus“ või toetab seda ka tõenduspõhisus?

* Milline vägi on Eestimaa taimedel?

* Kas ja miks eelistada taimi toidulisanditele?

* Mille poolest erineb Eesti taimede vägi võõramaistest?

* Milliseid taimi endale talveks valmis varuda?

* Kas taimedest on abi ka haiguste leevendamisel?

* Kuidas vahet teha kasulikel ja kahjulikel taimedel?

* Kuidas tõsta immuunsust taimede abiga?

* Millised taimed aitavad keskenduda, energiat tõsta, millised rahuneda?

* Kas söödavaid taime on võimalik ka üledoseerida? Mida siis teha?

* Milline on üks igati eeskujulik umbrohupeenar?

* Milline on taimede valimise, korjamise ja säilitamise ABC?

Koolitajaks on taimetark Angelika Somelar

Angelika armastus ravimtaimede vastu sai alguse juba varajases lapsepõlves mõlema vana­ema hoolika silma ja käe all. Sestpeale on taimede maailm saatnud teda pidevalt läbi elu ning nüüdseks on ta tegelenud inimeste nõustamisega erinevate hädade ja vaevuste korral pea 30 aastat ja koolitamisega üle 20 aasta.

Akadeemilise magistrikraadi omandas Angelika aga majandusvaldkonnas Tartu Ülikoolis, peale mida suundus ta hoopis Tallinna Intuitiivteaduskonda kus jätkas enesetäiendamist looduse ja taimede valdkonnas nii läbi šamaani- kui ka bioenergeetilise maailma. Oma teadmistepagasit on ta täiendanud veel Kiievi praktilise psühholoogia instituudis, Open Yale e-ülikoolis, University of California, San Diego (Taimede energeetika). Ta on läbinud erinevates riikides mitmeid „lääne meditsiini“ alaseid koolitusi, kuid avastanud enda jaoks ka Hiina meditsiini ning alates 2016 aastast õpib ta traditsioonilist Hiina meditsiini Eesti Neijingi Koolis.

Igapäevaselt tegeleb Angelika lisaks koolitamisele peamiselt tervise diagnostika, tervisnõustamise, akupunktuuri, teraapilise massaaži ja taimeraviga. Taimed on ta valdavalt ise kasvatatud või korjanud, kuid ta oskab soovitada ka õigeid taimekapsleid. Enda sõnul ei jäta ta ukse taha ühtegi hädalist ja püüab kõigile leida sobiliku lahenduse.

 

KOOLITUSE SALVESTISE (2h 20min) MAKSUMUS: 15 eurot

Koolituse salvestuse  saamiseks saada oma soov e-kirjaga aadressile info@etnk.ee
Tellides koolituse SALVESTISE, saad seda vabalt valitud ajal ja mitmeid kordi järele vaadata.

Oleme rõõmsad, kui jagad seda infot.
Kohtumiseni!
NAUDI TERVET ELU!