Eesti Toitumisnõustamiskeskus korraldab 9. oktoobril koolituse teemal:
„Kilpnäärme tervis, funktsioon ja talitlushäired“
Räägime põhjalikult:
– kuidas mõjutavad kilpnääret hormoonid, elustiil ja erinevad terviseseisundid;
– kuidas toetada kilpnäärme funktsiooni toitumise ja elustiiliga.

Lektoriks on Tartu Ülikooli arstiteaduskonda lõpetav toitumiskonsultant ja –koolitaja KADI HELME. Kadil on oma toitumisnõustamise praksis ning ta on kogenud tervisliku toitumise alaste koolituste, seminaride ja töötubade läbiviija nii Eestis kui ka Ameerikas. Ta on oma teadmisi lisaks Eestile täiendanud nii Ameerikas kui Inglismaal ning uurinud põhjalikult erinevaid valdkondlikke teadusallikaid.

Loeng on suunatud ennekõike küll toitumisspetsialistidele, kuid sobib kõigile, kes sooviksid rohkem teada kilpnäärme tervisest alates rakkude tasandist kuni tervikpildini.
Loengu nelja tunni jooksul läheneme teemale teaduspõhiselt lähtuvalt raku biokeemiast ja füsioloogiast, kuid teeme seda väga kaasahaaravalt, kasutades paljusid praktilisi näiteid ja kaasusi.

Loeng toimub Tallinnas Eesti Puuetega Inimeste Koja ruumides, aadressil Toompuiestee 10 9.oktoobril kell 13:00 – 17:00 ning viiakse läbi koostöös Põhja-Eesti Autismi Liiduga.

Osavõtutasu on 22 eurot (ETNÜ liikmetele 19 euri) loeng, mis sisaldab koolitust, põhjalikku slaidimaterjali ja 2 kohvipausi.

Loengule REGISTREERUMISEKS saada palun e-kiri info@etnk.ee. Soovi korral saadame registreerunuile ka koolituse arve. Koha koolitusel tagab ülekanne Eesti Toitumisnõustamiskeskuse kontole: EE467700771001691404.

Registreerumine on avatud kuni kohti jätkub.
Täiendavat ja jooksvat infot jälgi meie koduleheküljelt www.etnk.ee või Eesti Toitumisnõustamiskeskuse FB lehelt https://www.facebook.com/toitumisnoustamiskeskus

Oleme rõõmsad kui jagad seda infot.
Kohtumiseni!
NAUDI TERVET ELU!