Vähk, diabeet, ülekaalulisus, naha- , liigeste-, vererõhu ja teiste mittenakkuvate haiguste probleemid tabavad meid sageli nagu välk selgest taevast ja tundub, et need on paratamatud nähtused, millega peame leppima ja õppima toime tulema. Aga kas nad tulevad ikka ootamatult ja ette hoiatamata, kas nad on tõesti vaid paratamatus või saame neid ennetada ja nendega edukalt toime tulla, kas tõesti ei saa me enam tablettide ja ravimiteta hakkama?
 
EESTI TOITUMISNÕUSTAMISKESKUS KORRALDAB 26. MÄRTSIL 2017 KELL 13-17 KOOLITUSE “Elustiilihaiguste põhjused, ennetus ja toimetulek läbi toitumise”, kust saad vastuse ülal- ja alltoodud küsimustele:
 
• Mis põhjustab mittenakkuvaid haigusi?
• Milline ja kui suur on toitumise roll haiguste tekkel, nende ennetamisel ja nende seljatamisel?
• Kas õige toiduvalik aitab leevendada haiguste mõju või vabaneda nendest täiesti?
• Milline on õige toidu ja/või toidulisandite valik erinevate haiguste ja probleemide korral?
 
Lektoriks/koolitajaks on Tartu Ülikooli arstiteaduskonda lõpetav toitumiskonsultant ja –koolitaja Kadi Helme (stud med VI), kes on oma toitumisalaseid teadmisi täiendanud paljudes välisriikides sh Ameerika Ühendriikides ja Suurbritannias. Kadi on kogenud tervisliku toitumise alaste koolituste, seminaride ja töötubade läbiviija nii Eestis kui ka Ameerikas. Tema koolitused on teaduspõhised, kuid samas väga kaasahaaravad ning vürtsitatud paljude praktiliste näidetega. Kadil on pikaaegne praktiline toitumisnõustamise kogemus.
 
Osavõtutasu on 22 eurot (ETNÜ liikmele 19 euri). Hind sisaldab materjale ja kohvipausi.
 
REGISTREERUMISEKS saada palun e-kiri info@etnk.ee
Koolitusel osalemise kohta saadame ka arve. Koha koolitusel tagab ülekanne Eesti Toitumisnõustamiskeskuse kontole: EE467700771001691404.
Koolituse hinnas sisalduvad koolitusel kasutatavd elektroonilised materjalid ning kohvipausid.
 
Koolitus toimub Tallinnas Toompuiestee 10, Eesti Puuetega Inimeste Koja ruumides 26. märtsil 2017 kl 13-17,
 
Täiendavat ja jooksvat infot jälgi Eesti Toitumisnõustamiskeskuse FB lehelt.
Oleme rõõmsad kui jagad seda infot 🙂