Eesti ToitumisnõustamisKeskus korraldab 21. mail koolituse, mis on seekord suunatud meie kõige suuremale organile, nahale:
“NAHA TERVIS, NAHA PROBLEEMIDE, HOOLDAMISE JA TOITUMISE SEOSED“

Nahk on meie suurim organ ja esmane barjäär meie väliskeskkonna ja sisekeskkonna vahel. Nahk on ka väga oluline osa inimese immuunkaitsest, välimusest ja enesetundest.

Kas sa sooviksid teada:

 • mis on naha funktsioon ja kuidas suudab ta seda kõige paremini täita?
 • millest nahk koosneb, mis mõjutab naha kvaliteeti?
 • miks ja kuidas tekivad erinevad nahaprobleemid – põletikud, psoriaas, dermatiit, ekseemid, akne jne?
 • miks on osade inimeste nahk ilusam kui teistel?
 • miks nahk vananeb ja muutub ning millest see sõltub?
 • kuidas peanaha eest õigesti hoolitseda?
 • kuidas nahkakaitsta, tema eest õigesti hoolitseda ja tõsta nii tema kaitsevõimet kui muuta ta ilusaks?
 • kuidas mõjutavad nahka päike ja tuul ning kuidas teda nende eest kaitsta?
 • kuidas on naha tervisega seotud seedetrakt, milline on õige toitumine ja kas peaks võtma mingeid toidulisandeid, et omada ilusat nahka?
 • Millised on need nahahooldusvahendite komponendid, mis naha tervisele hästi ei mõju?
 • Millised on need tooted, mida oleks naha nooruse säilimiseks hea kasutada?

Kui mõni nendest küsimustest pakub sulle huvi, siis tule meie 21.05 koolitusele, kus räägime, kuidas hoolitseda naha tervise ja välimuse eest läbi teadliku toitumise ja elustiili ning kas ja kuidas seda toetada hooldusvahenditega?
Kindlasti ei piirdu me üldiste soovituste ja näpunäidetega, vaid läheme teemega naharakkude ja nahakihtide vahele ning õpime tundma naharaku funktsioone läbi raku biokeemia, anatoomia ja füsioloogia. Seda ikka selleks, et tunda ennast hästi, paista välja ilus ja terve ning nautida tervet elu!

Lektoriks on Tartu Ülikooli arstiteaduskonda lõpetav toitumiskonsultant ja –koolitaja KADI HELME. Kadil on ka oma toitumisnõustamise praksis ning ta on kogenud tervisliku toitumise alaste koolituste, seminaride ja töötubade läbiviija nii Eestis kui ka Ameerikas. Ta on oma teadmisi lisaks Eestile täiendanud nii Ameerikas kui Inglismaal ning uurinud põhjalikult erinevaid valdkondlike teadusallikaid.

Loeng on suunatud kõigile, kes sooviksid rohkem teada naha tervisest alates rakkude tasandist kuni tervikpildini. Teadmised on kindlasti abiks nii enda naha tervise eest hoolitsemisel, kui ka teistele nõu andmisel.

Loengu nelja tunni jooksul läheneme teemale teaduspõhiselt lähtuvalt raku biokeemiast ja füsioloogiast, kuid teeme seda väga lihtsalt, kaasahaaravalt, kasutades paljusid praktilisi näiteid ja kaasusi.

Loeng toimub 21. mail kell 13:00 – 17:00 Tallinnas, Toompoiestee 10, Eesti Puuetega Inimeste Koja ruumides.

Osavõtutasu on 22 eurot (ETNÜ liikmetele 19 euri) loeng, mis sisaldab koolitust, põhjalikku slaidimaterjali ja snäki ning kohvipause.

Loengule REGISTREERUMISEKS saada palun e-kiri info@etnk.ee.
Saadame registreerunuile ka koolituse arve. Koha koolitusel tagab ülekanne MTÜ Eesti Toitumisnõustamiskeskus kontole: EE467700771001691404. Eelneval kokkuleppel on võimalik tasuda ka kohapeal.

Registreerumine on avatud kuni kohti jätkub.
Täiendavat ja jooksvat infot jälgi Eesti Toitumisnõustamiskeskuse FB lehelt või
meie koduleheküljelt www.etnk.ee
Oleme rõõmsad kui jagad seda infot.

Kohtumiseni!
NAUDI TERVET ELU!