Eesti Toitumisnõustamiskeskus korraldab 3. oktoobril kell 17:30 –
20:30 koolituse „Närvisüsteemi toetamine läbi toitumise“

Stress, depressioon, väsimus, mäluprobleemid, tähelepanuhäired, kõikuvad emotsioonid jne – kuidas need meid mõjutavad ja kuidas meie neid mõjutada saame?

Enne kui pimedad õhtud ja sügismasendus maad võtavad, tasub omalt poolt kõik teha selleks, et meie keha ja vaim talveunne ei jääks. Seetõttu otsustasime pakkuda teile nippe ja soovitusi närvisüsteemi igakülgseks toetamiseks sel pimedal ajal.

Terviklikuma pildi loomiseks räägime esmalt närvisüsteemi ehitusest, selle erinevatest osadest ning koostööst kogu kehaga. Tutvustame HPA telge ning selle rolli vaimse tervise tagamisel. Puudutame stressi, depressiooni, ärevus ja tähelepanuhäireid ja nende algpõhjuseid ning võimalusi raviks. Anname soovitusi toitumiseks, sh ravimtaimede ning vitamiinide ja mineraalide abil. Käsitleme ka uneproblemaatikat ning une tähtsust närvisüsteemi toetamisel.

Lektoriks on arst, toitumiskonsultant ja –koolitaja dr. KADI HELME. Kadil on ka oma toitumiskliinik ning ta on kogenud tervisliku toitumise alaste koolituste, seminaride ja töötubade läbiviija nii Eestis kui ka Ameerikas. Ta on oma teadmisi lisaks Eestile täiendanud nii Ameerikas kui Inglismaal ning uurinud põhjalikult erinevaid valdkondlike teadusallikaid.

Loengu kolme tunni jooksul läheneme teemale teaduspõhiselt lähtuvalt raku biokeemiast ja füsioloogiast, kuid teeme seda väga lihtsalt, kaasahaaravalt, kasutades paljusid praktilisi näiteid ja kaasusi.

Loeng toimub 3. oktoobril kell 17:30 – 20:30 Tallinnas, Lootsi 10, Kochi Aidad konverentsikeskuse ruumides. 


Osavõtutasu on 22 eurot (ETNÜ liikmetele 19 euri), mis sisaldab koolitust, põhjalikku slaidimaterjali ja snäki- ning kohvipausi.

Loengule REGISTREERUMISEKS saada palun e-kiri info@etnk.ee .
Saadame registreerunuile ka koolituse arve. Koha koolitusel tagab ülekanne MTÜ Eesti Toitumisnõustamiskeskus kontole: EE467700771001691404. Eelneval kokkuleppel on võimalik tasuda ka kohapeal.

Täiendavat ja jooksvat infot jälgi Eesti Toitumisnõustamiskeskuse FB lehelt, meie koduleheküljelt www.etnk.ee, või küsi julgesti 5 09 88 09 (Alo), 51 06793 (Ketlin)
Oleme rõõmsad, kui jagad seda infot.

Kohtumiseni!
NAUDI TERVET ELU!