Kehakaal on teema, mille peale on tõenäoliselt mõelnud enamik inimesi.

Olen liiga suur, liiga väike, liiga paks, liiga kõhetu jne? Milline on üldse ideaalne kehakaal? Kuidas saavutada ideaalset kehakaalu? Kas ja kui palju on kehakaal seotud enesetunde ja tervisliku seisundiga? Kui palju mõjutavad kehakaalu – geenid, keskkond, toitumine, uni, liikumine, stressitase jne? Kas tead, kui palju tegelikult sinu hormoonid kaalu mõjutavad ja kuidas mõjutada neid hormoone?

Kas mõni järgnevatest väidetest tundub tuttav?:

  • 100 gr toitu lisab kehakaalule 200 grammi….
  • Tundub, et pelgalt kapsa vaatamine tõstab kaalu….
  • Ma teen iga päev trenni, kuid kehakaal ei muutu üldse…
  • Ma toitun tervislikult, kuid kaal ikka tõuseb….
  • Ükski dieet ei mõju …
  • Ma ei ole midagi muutnud, kuid kaal on muutunud…
  • Ma olen kõike proovinud …..

Kui mõni nendest küsimustest või väidetest sind puudutab või soovid lihtsalt oma teadmisi kasvatada, siis tule

Eesti ToitumisnõustamisKeskuse koolitusele „TERVISLIK KEHAKAAL“

Koolitus toimub 17.09.2017 kell 15:00 – 18:00 Tallinnas, Toompuiestee 10

Lektoriks on arst, toitumiskonsultant ja –koolitaja dr. KADI HELME.

Kadil on ka oma toitumisnõustamise praksis ning ta on kogenud tervisliku toitumise alaste koolituste, seminaride ja töötubade läbiviija nii Eestis kui ka Ameerikas. Ta on oma teadmisi lisaks Eestile täiendanud nii Ameerikas kui Inglismaal ning uurinud põhjalikult erinevaid valdkondlike teadusallikaid.

Loengu kolme tunni jooksul läheneme teemale teaduspõhiselt lähtuvalt raku biokeemiast ja füsioloogiast, kuid teeme seda väga lihtsalt, kaasahaaravalt, kasutades paljusid praktilisi näiteid ja kaasusi.

Osavõtutasu on 22 eurot (ETNÜ liikmetele 19 euri), mis sisaldab koolitust, põhjalikku slaidimaterjali ja snäki- ning kohvipausi.

Loengule REGISTREERUMISEKS saada palun e-kiri info@etnk.ee .
Saadame registreerunuile ka koolituse arve. Koha koolitusel tagab ülekanne MTÜ Eesti Toitumisnõustamiskeskus kontole: EE467700771001691404. Eelneval kokkuleppel on võimalik tasuda ka kohapeal.

Täiendavat ja jooksvat infot jälgi Eesti Toitumisnõustamiskeskuse FB lehelt ( https://www.facebook.com/toitumisnoustamiskeskus ) , meie koduleheküljelt www.etnk.ee või küsi julgesti 5 09 88 09 (Alo)
Oleme rõõmsad, kui jagad seda infot.

Kohtumiseni!
NAUDI TERVET ELU!