„KUIDAS VEGANINA OLLA TERVE JA TASAKAALUS? RAKUBIOLOOGIA VAATENURK“
Eesti ToitumisnõustamisKeskus korraldab 12. detsembril koolituse, kus saad läbi teooria, uuringute ja praktika ning kogemuste vastused taimse ja loomse toiduvalikuga seotud küsimustele. Kuuled nii plussidest kui miinustest. Teeme seda läbi rakubioloogia vaatenurga.

OSALEDA SAAD KA ÜLE VEEBIÜLEKANDE!

Saad vastused küsimustele:
• Kas inimene, kes on otsustanud olla vegan või taimetoitlane, on tervem kui segatoitlased või teeb ta endale selle valikuga hoopistükis karuteene?
• Kumb on parem valik? Kas sellele saab üldse hinnangut anda? Mis on ühe või teise valiku plussid ja miinused?
• Kuidas sa tead, kas sulle sobib vaid taimne toit või mitte?
• Millisel juhul on taimetoitlus õigustatud, millisel mitte?
• Kas taimetoitlus mõjutab mehi, naisi ja lapsi ning nende tervist ja enesetunnet ühesuguselt?
• Millega peaks arvestama taimetoitlane, kas ja milliste toitainete puudus teda võib ähvardada?
• Millistest toiduainetest võiks taimetoitlane kätte saada vajalikud toitained?
• Mida peab söömise juures üldse jälgima, sõltumata sellest, millise valiku sa oled teinud?
• Millised on erinevad ametlikud toitumissoovitused, millele need tuginevad ja kuidas jaotub nende soovituste kohaselt loomse ja taimse toidu osakaal?

Saad vastused kõikidele nendele küsimustele läbi rakubioloogia. Vaatame erinevaid uuringuid ja teooriaid, kuid kuuled ka palju praktilisi näiteid ja kogemusi.
Saad kindlasti sellest koolitusest kasu, kui oled oma valiku teinud, seda tegemas või soovid lihtsalt teada ühe või teise toitumisviisi tagamaadest.

Lektoriks on arst, kogenud toitumiskonsultant ja –koolitaja dr. KADI HELME.

Kadil on pikalt olnud oma toitumisnõustamise praksis ning ta on kogenud tervisliku toitumise alaste koolituste, seminaride ja töötubade läbiviija nii Eestis kui ka Ameerikas. Ta on oma teadmisi lisaks Eestile täiendanud nii Ameerikas kui Inglismaal ning uurinud põhjalikult erinevaid valdkondlike teadusallikaid. Hetkel töötab ta Sinu Arst Toitumiskliinikus.

Loeng toimub 12. detsembril kell 17:30 – 20:30 Tallinnas, Lootsi 10, Kochi Aitade konverentsiruumis.
Osavõtutasu on 22 eurot (ETNÜ liikmetele 19 euri), mis sisaldab koolitust, põhjalikku slaidimaterjali ja snäki- ning kohvipausi.

SAAD LOENGUL OSALEDA KA LÄBI VEEBIÜLEKANDE. Kõik veebiülekandele registreerunud saavad enne koolitust lingi, mille vahendusel saade jälgida koolitust mugavalt sõltumata asukohast. Veebiülekande vahendusel osalemisel on osalustasu ka vaid 19 euri. Osalustasu sisaldab ka elektroonilisi koolitusmaterjale.

Loengule REGISTREERUMISEKS saada palun e-kiri info@etnk.ee .

Registreerununa saade ka koolituse arve. Koha koolitusel tagab ülekanne MTÜ Eesti Toitumisnõustamiskeskus kontole: EE467700771001691404. Eelneval kokkuleppel saad tasuda ka kohapea sularahas.
Täiendavat ja jooksvat infot jälgi Eesti Toitumisnõustamiskeskuse FB lehelt, meie koduleheküljelt www.etnk.ee, või küsi julgesti 50 98 809 (Alo) , 51 06 793 (Ketlin)

Oleme rõõmsad, kui jagad seda infot.
Kohtumiseni!
NAUDI TERVET ELU!