Eesti ToitumisnõustamisKeskus korraldab 22. augustil koolituse, mis on seekord suunatud laste toitumisele ja tervisele:

Laste toitumine ja eluviis „TERVE JA TASAKAALUS LAPS“

Statistika näitab, et laste tervisemured ja probleemid on järjest sagedasemad ja keerulisemad. Ülekaalulisus, diabeet, nahaprobleemid, seedimisprobleemid, närvisüsteemihäired jne on muutumas tavapärasteks. Päris terveid lapsi polegi enam nii lihtne kohata.

Kas olete mõelnud, mis võiks olla taolise trendi taga? Kui palju saame otsida põhjuseid meie endi geneetilisest baasist või tuleks meil hoopis mõelda sellele, milline on meie laste eluviis üldiselt? Kas laste toitumisharjumusi mõjutavad vaid lasteaiad ja koolid või on ka meil lapsevanematena selle kujundamisel oma roll?

Mida peaksid lapsed erinevates arenguetappides sööma? Kui palju mõjutab lapse arengut nende une kvaliteet ning päevarežiim? Kas tõesti sõltub laste närvisüsteemi areng nende füüsilisest aktiivsusest? Nendele ja paljudele teistele küsimustele püüame üheskoos vastused leida.

22. augustil toimuval koolitusel räägime, milline on õige ja tasakaalus toitumine lapse erinevates arenguetappides, kuidas toitumisharjumused ning elustiil üldiselt mõjutavad laste tervist ja heaolu ning mida saame meie lapsevanematena oma laste heaolu tagamiseks ära teha.
Lektoriks on arst, toitumiskonsultant ja –koolitaja dr. KADI HELME.

Kadil on ka oma toitumisnõustamise praksis ning ta on kogenud tervisliku toitumise alaste koolituste, seminaride ja töötubade läbiviija nii Eestis kui ka Ameerikas. Ta on oma teadmisi lisaks Eestile täiendanud nii Ameerikas kui Inglismaal ning uurinud põhjalikult erinevaid valdkondlike teadusallikaid.

Loengu kolme tunni jooksul läheneme teemale teaduspõhiselt lähtuvalt raku biokeemiast ja füsioloogiast, kuid teeme seda väga lihtsalt, kaasahaaravalt, kasutades paljusid praktilisi näiteid ja kaasusi.

Loeng toimub 22. augustil kell 17:30 – 20:30 Tallinnas, Mustamäe tee 17, Bliss maja konverentsikeskuse ruumis KÜLLUS (3. korrus).

Osavõtutasu on 22 eurot (ETNÜ liikmetele 19 euri), mis sisaldab koolitust, põhjalikku slaidimaterjali ja snäki- ning kohvipausi.

Loengule REGISTREERUMISEKS saada palun e-kiri info@etnk.ee .
Saadame registreerunuile ka koolituse arve. Koha koolitusel tagab ülekanne MTÜ Eesti Toitumisnõustamiskeskus kontole: EE467700771001691404. Eelneval kokkuleppel on võimalik tasuda ka kohapeal.

Täiendavat ja jooksvat infot jälgi Eesti Toitumisnõustamiskeskuse FB lehelt, meie koduleheküljelt www.etnk.ee, või küsi julgesti 5 09 88 09 (Alo)
Oleme rõõmsad, kui jagad seda infot.

Kohtumiseni!
NAUDI TERVET ELU!