Koolituse ” Mees ja tervis ” saadaval SALVESTISENA (2h 17 min)

Koolituselt saad teada:

  • Mis mõjutab meeste vaimset ja füüsilist tervist ning vitaalsust läbi elukaare (mees ,isa, poeg)?
  • Millist rolli mängib meessuguhormoon ehk testosteroon mehe arengus, üldtervises, vitaalsuses, seksuaalsuses ja sportlikes saavutustes?
  • Millised on meeste peamised  terviseprobleemid? Kuidas neid ennetada ja kuidas juba tekkinud tervisemuredega paremini toime tulla?
  • Mehe seksuaalsus ja viljakus kui keha olulised terviseseisundi peegeldajad.
  • Terve mehe toidulaud. Millised  toiduga saadavad toitained on eriti olulised mehe libiido, viljakuse ja sooritusvõime seisukohast?

LEKTOR 

Dr. KRISTEL EHALA-ALEKSEJEV – kogenud arst, toitumisterapeut, toitumise ja terviseteemade koolitaja 

Dr Kristel Ehala-Aleksejev töötab Tartu Ülikooli Kliinikumi Meestekliiniku Tallinna filiaalis arst-toitumisterapeudina ja Sinu Arst toitumiskliinikus toitumisarstina.
Kristel on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna, täiendanud ennast erinevates välisriikides, omandanud magistrikraadi toitumismeditsiini alal Belgias ning on hetkel Tartu Ülikooli doktoriõppes reproduktiivmeditsiini suunal. Lisaks on Kristel omandanud ka Holistika Instituudis holistilise regressiooniterapeudi kutse ja omab ka toitumisterapeudi kutset.
Lisaks arstina töötamisele erinevates haiglates, kliinikutes ja meditsiiniasutustes on ta osalenud näiteks Eesti riikliku vähistrateegia, Eesti toitumisnõustajate kutsestandardite ja Eesti riiklike toitumissoovituste väljatöötamistel ning kuulub hetkel ka toitumisnõustajatele kutse andmise komisjoni. Kristel on olnud ka pikaajaline koolitaja, nõustaja ja ekspert erinevates toitumise ja tervise teemades.

Koolitus toimus veebiseminari vormis .
Sul on võimalik tellida toimunud koolituse SALVESTIS (2h 17 min) ning seda järele vaadata. Koos järelvaadatava koolituse salvestusega saadame sulle ka põhjalikud koolituse materjalid.

Koolituse salvestis ja materjalid maksavad 15 euri.

Koolituse salvestise saamiseks saada palun e-kiri aadressile info@etnk.ee

Tellides koolituse SALVESTISE, saad selle endale alla laadida ning vabalt valitud ajal järele vaadata.

Oleme rõõmsad, kui jagad seda infot.
Kohtumiseni!
NAUDI TERVET ELU!