15.11.2017 kell 17:30 – 20:30 toimub seminar „Toitumise mõju tervisele – perearsti ja toitumisnõustaja võimalused ning roll“
Seminari eesmärgiks on läbi ettekannete ja ühisarutelu puudutada järgmisi teemasid – milline on toitumise roll inimese tervise kujunemisel, kui teadlikult planeeritakse oma toidulauda, millised on nii perearsti kui toitumisnõustaja rollid ja võimalused haiguste ennetamises, kas perearst ja toitumisnõustaja saaksid teha koostööd, kust võiks joosta pädevuste piir jne.
Ürituse korraldamise on enda peale võtnud MTÜ Eesti Toitumisnõustamiskeskus. Seminaril võtavad sõna Dr. Kadi Helme, MD SA Toitumiskliinik;  Dr. Anneli Talvik, perearst, Sinu Arst Kliinikud; Reelika Õigemeel, Eesti Toitumisnõustajate Ühendus ning arutelude käigus seminaril osalevad perearstid ja toitumisnõustajad.
Seminarile ootame perearste, pereõdesid ja toitumisnõustajaid ja –terapeute.

Seminari sisu ja üldine ajakava:

  • Dr. Kadi Helme, MD, SA Toitumiskliinik – “Toitumise ja elustiili mõju tervisele” (60 min)
  • Dr. Anneli Talvik, perearst, Sinu Arst Kliinikud – “Perearsti roll elustiilinõustamises ja haiguste ennetuses” (45 min)
  • Reelika Õigemeel, Eesti Toitumisnõustajate Ühendus – “Toitumisnõustaja roll“ (20 min)
  • Ühisrutelu (20 min).

Seminar toimub Tallinnas, Bliss Maja konverentsikeskuses (Mustamäe tee 17), 3. korruse ruumis „Küllus“. Täpsema asukoha leiate siit: https://bli.ee/meist/
Pakume aga registreerunuile võimalust seminaril osalemiseks ka webinari vormis live veebiülekande vahendusel.
Seminaril osalemiseks palun saatke oma osalemissoov meiliga aadressile info@etnk.ee .

Osalustasu on 22 euri, mis sisaldab lisaks osalemisele ka kohvipausi ja seminaril kasutatavate ettekannete elektroonilisi versioone.
Webinari vormis osalemisel on osalustasu 19 euri, mis sisaldab osalemist live ülekandes (saadame enne osalemist vajaliku lingi) ja seminaril kasutatavate ettekannete elektroonilisi versioone.

Registreerunuile saadame ka arve. Juhul, kui soovite arvet ettevõtte nimele, siis palume märkida ka ettevõtte andmed.

NAUDI TERVET ELU
MTÜ Eesti Toitumisnõustamiskeskus