TOIDULISANDID – kas vajalik ja oluline osa tervislikust toitumisest või ülespuhutud teema?

Koolitus toimub 10 jaanuaril kell 17:30 – 20:30.Lektoriks on arst, kogenud toitumiskonsultant ja –koolitaja dr. KADI HELME.

SAAD LOENGUL OSALEDA KA LÄBI VEEBIÜLEKANDE

Tervislikust ja tasakaalus toitumisest rääkides kerkib reeglina ikka üles ka toidulisandite vajalikkuse ja kasulikkuse teema. Apteekides, tervisepoodides ja veebikauplustes suureneb järjest enam erinevate toidulisandite nimistu ja hulk.
Kas tänapäeval on toidulisandite tarvitamine paratamatu osa tervislikust toitumisest või on see lihtsalt toidulisandite ja ravimite tootjate suur äri ja hea turundus?
Arvatavasti oled pidanud otsima vastuseid mõnele alljärgnevale küsimusele:
– Kas ja millist toidulisandit (vitamiinid, mineraalid, ensüümid, probiootikumid jne) võiksin või peaksin ma tarvitama?
– Kas ilma toidulisandita on võimalik olla terve?
– Millal toidulisandeid tarvitada ja millal mitte? Kas seda teha kuuridena või regulaarselt?
– Mille järgi neid valida?
– Kui palju ja millistel aegadel võtta?
– Millised vormid on kehaomased ja millised mitte? Millised toidulisandid eeldavad omastamiseks mõnda teist ainet?
– Milliste toidulisandite peale ei ole mõtet raha kulutada?
– Millal ei ole hea toidulisandeid tarvitada?
– Kas toidulisandite tarvitamine muudab organismi laisaks, mille tagajärjel ei suuda või oska meie keha ise ühel hetkel vajalikke toitaineid enam toidust kätte saada?
– Kas toidulisanditest võib jääda sõltuvusse?
– Mille järgi valida lisandeid?
– Toidulisandid versus ravimid?

10 jaanuaril toimuval koolitusel saad vastused nii ülaltoodud küsimustele, kui ka kõikidele teistele teemadega seotud küsimustele.
Lektoriks on arst, kogenud toitumiskonsultant ja –koolitaja dr. KADI HELME.

Kadil on pikalt olnud oma toitumisnõustamise praksis ning ta on kogenud tervisliku toitumise alaste koolituste, seminaride ja töötubade läbiviija nii Eestis kui ka Ameerikas. Ta on oma teadmisi lisaks Tartu Ülikooli arstiteaduskonnale täiendanud nii Ameerikas kui Inglismaal ning uurinud põhjalikult erinevaid valdkondlike teadusallikaid. Hetkel töötab ta Sinu Arst Toitumiskliinikus.

Loeng toimub 10. jaanuaril kell 17:30 – 20:30 Tallinnas, Lootsi 10, Kochi Aitade konverentsiruumis.
SAAD LOENGUL OSALEDA KA LÄBI VEEBIÜLEKANDE

Osavõtutasu on 22 eurot (ETNÜ liikmetele 19 euri), mis sisaldab koolitust, põhjalikku slaidimaterjali ja snäki- ning kohvipausi.

Kõik veebiülekandele registreerunud saavad enne koolitust lingi, mille vahendusel saade jälgida koolitust mugavalt sõltumata asukohast. Veebiülekande vahendusel osalemisel on osalustasu ka vaid 19 euri. Osalustasu sisaldab ka elektroonilisi koolitusmaterjale.

Loengule REGISTREERUMISEKS saada palun e-kiri info@etnk.ee.

Registreerununa saade ka koolituse arve. Koha koolitusel tagab ülekanne MTÜ Eesti Toitumisnõustamiskeskus kontole: EE467700771001691404. Eelneval kokkuleppel saad tasuda ka kohapea sularahas.
Täiendavat ja jooksvat infot jälgi Eesti Toitumisnõustamiskeskuse FB lehelt, meie koduleheküljelt www.etnk.ee, või küsi julgesti 50 98 809 (Alo) , 51 06 793 (Ketlin)

Oleme rõõmsad, kui jagad seda infot.
Kohtumiseni!
NAUDI TERVET ELU!