Eesti ToitumisnõustamisKeskus korraldab 11. detsembril koolituse, mis on seekord suunatud meie kõige suuremale organile, nahale:
„NAHA TERVIS, NAHA PROBLEEMIDE JA TOITUMISE SEOSED“

Nahk on meie suurim organ ja esmane barjäär meie väliskeskkonna ja sisekeskkonna vahel. Nahk on ka väga oluline osa inimese immuunkaitsest, välimusest ja enesetundest.

Kui sa sooviksid teada:
• kuidas mõjutavad nahka päike ja tuul ning kuidas teda nende eest kaitsta?
• miks ja kuidas tekivad erinevad nahaprobleemid – põletikud, psoriaas, dermatiit, ekseemid, akne jne?
• miks on osade inimeste nahk ilusam kui teistel ning miks nahk vananeb ja muutub ning millest see sõltub?
• kuidas peanaha eest õigesti hoolitseda?
• kuidas nahka kaitsta, tema eest õigesti hoolitseda ja tõsta nii tema kaitsevõimet kui muuta ta ilusaks? ,

siis tule meie uuele koolitusele, kus räägime, kuidas hoolitseda naha tervise ja välimuse eest läbi teadliku toitumise ja elustiili ning kas ja kuidas seda toetada hooldusvahenditega?
Kindlasti ei piirdu me üldiste soovituste ja näpunäidetega, vaid läheme teemega naharakkude ja nahakihtide vahele ning õpime tundma naharaku funktsioone läbi raku biokeemia, anatoomia ja füsioloogia.

Lektoriks on Tartu Ülikooli arstiteaduskonda lõpetav toitumiskonsultant ja –koolitaja KADI HELME. Kadil on ka oma toitumisnõustamise praksis ning ta on kogenud tervisliku toitumise alaste koolituste, seminaride ja töötubade läbiviija nii Eestis kui ka Ameerikas. Ta on oma teadmisi lisaks Eestile täiendanud nii Ameerikas kui Inglismaal ning uurinud põhjalikult erinevaid valdkondlike teadusallikaid.

Loeng on suunatud ennekõike küll toitumisspetsialistidele, kuid sobib kõigile, kes sooviksid rohkem teada naha tervisest alates rakkude tasandist kuni tervikpildini. Teadmised on kindlasti abiks nii enda naha tervise eest hoolitsemisel, kui ka teistele nõu andmisel.

Loengu nelja tunni jooksul läheneme teemale teaduspõhiselt lähtuvalt raku biokeemiast ja füsioloogiast, kuid teeme seda väga lihtsalt, kaasahaaravalt, kasutades paljusid praktilisi näiteid ja kaasusi.

Loeng toimub 11. detsembril kell 13:00 – 17:00 Tallinnas, Endla 59, Tallinna Puuetega Inimeste Koja ruumides.

Osavõtutasu on 22 eurot (ETNÜ liikmetele 19 euri) loeng, mis sisaldab koolitust, põhjalikku slaidimaterjali ja 2 kohvipausi.

Loengule REGISTREERUMISEKS saada palun e-kiri info@etnk.ee.
Saadame registreerunuile ka koolituse arve. Koha koolitusel tagab ülekanne MTÜ Eesti Toitumisnõustamiskeskus kontole: EE467700771001691404. Eelneval kokkuleppel on võimalik tasuda ka kohapeal.

Registreerumine on avatud kuni kohti jätkub.
Täiendavat ja jooksvat infot jälgi Eesti Toitumisnõustamiskeskuse FB lehelt või
meie koduleheküljelt www.etnk.ee
Oleme rõõmsad kui jagad seda infot.

Kohtumiseni!
NAUDI TERVET ELU!