naine40

Naine 40+ menüü

9.95

MENÜÜ NAISELE 40+ ehk HEAD JA PAREMAT ÜLEMINEKUEAS NAISTELE

KELLELE SEE MENÜÜ SOBIB?
Sobib tervele naisele, kes soovib ennetada üleminekueaga kaasnevaid terviseprobleeme ja vähendada ebamugavaid sümptome. Hormonaalsüsteemi ja veresuhkrut tasakaalustava efektiga menüü.

MIS KASU SELLE MENÜÜGA VÕID SAADA?
Ebamugavate sümptomite (nt meeleoluhäired, ärrituvus, peavalud, rindade valulikkus, tursed, väsimus, kuumahood) leevendumine
Luude hõrenemise aeglustumine

MENÜÜ ON 68 LK, PRINDITAV PDF-FAIL (3,93MB), sisaldab:

  • 7 päeva näidismenüüd
  • retsepte koos valmistamise õpetuse ja ostukorviga
  • hulgaliselt tooraine ja valmistoitude pilte
  • lihtsas keeles info, kuidas ja mida süüa
Category:

Product Description

MENÜÜ KIRJELDUS
Antioksüdantide ja fütoöstrogeenidega rikas taimerohke menüü, kuhu on lisatud veidi tervislikul määral sojatooteid. Koostamisel on olnud esmatähtis toitainete tasakaal ja mikrotoitainete rikkus, mitte niivõrd mugavus ja kiirus toidu valmistamisel.
Soovitame kombineerida käesoleva menüü toite „Veresuhkrumenüü“ või “Tervistava menüü” toitudega, et toetada hea enesetunde säilimist muutuste perioodil.

NB! Eesmärk ei ole iga päev teid tundideks kööki aheldada, vaid näidata, mis tüüpi toite võiksite oma muidu terviklikku toitumisse lülitada.

PS Kohati Aasiapäraseks teevad menüü (fermenteeritud) sojatooted ja vürtsid. Retseptide toiduained on ostetud tavapoodidest. Kuigi mõningaid tooteid eelistame osta mahepoodidest (puljongikuubik, toiduõli jt), ei ole see esmatähtis