soomadraama

Söömadraama menüü

9.95

SÖÖMADRAAMA – TÕMBA TOIDUKOGUSTEGA TAGASI!

MIS KASU SELLE MENÜÜ KASUTAMISEL VÕID SAADA?
Kaalulangus (1-2 nädalaga)
Kergem enesetunne, reipam meel
Tursete vähenemine

MENÜÜ ON 57 LK, PRINDITAV PDF-FAIL (3,5 MB), sisaldab:

  • lihtsas keeles infot, kuidas ja mida süüa, et dieeti pidamata kaalunumber väheneks
  • 3 päeva näidismenüüd
  • retsepte koos valmistamise õpetuse- ja toitude piltidega
Category:

Product Description

Söömadraama menüü – salaja saledaks

KELLELE SÖÖMADRAAMA MENÜÜ SOBIB? 

Inimesele, kellele tikutopsi suurune tükk magusat ei tekita trotsi, vaid kes näeb selles hoopis võimalust teha elu muutev valik. Sellele, kes on tüdinenud kaalu langetamisest vaid dieet-toitu süües. Menüü sobib ka näiliselt saledale, kes vahel võib vajada mõne kilo langetamist.

KELLELE SEE MENÜÜ EI SOBI?
Virisejatele ja kes ei tahagi midagi muuta soovides jääda turvalisse mugavusstsooni.

MENÜÜ KIRJELDUS
Oma menüüs lähtume reaalsest elust. Me ei sea siin esmatähtsaks ülilahjasid toite ega keela magusat. See lihtsalt ei toimi. Ega vähene köögiviljade söömine kedagi otseselt paksuks ei tee, kuid kõige tüüpilisem kaalutõusu põhjus on rasva- ja süsivesikute kogustega liialdamine. Meie kogemus – vähem ja sageli tõmbab ainevahetuse käima. Õpetame piirama koguseid, mitte toitude valikut.

PS Retseptide toiduained on ostetud tavapoodidest. Kuigi mõningaid tooteid eelistame osta mahepoodidest (puljongikuubik, toiduõli jt), ei ole see esmatähtis.

PS Pärast Söömadraama edukat läbimist võid jätkata Veresuhkrumenüüga, milles leiad paar-kümmend tasakaalus-tervislikku toitu oma uue eluviisiga jätkamiseks. Menüüst Legendaarsed lemmikud leiad koduste toitude lahjemad ja tervislikumad variandid.